Robisz zakupy internetowe? Jeśli tak, na pewno wiesz, czym jest paczkomat. W niniejszym poradniku sprawdzamy, w jaki sposób te funkcjonalne maszyny zrewolucjonizowały rynek i dlaczego właściciele sklepów internetowych tak często decydują się na takie rozwiązanie. Poznaj kilka cennych szczegółów. 

Wszystko dla klienta

Sklepy internetowe powstają coraz częściej. Przyczyniła się do tego nie tylko pandemia koronawirusa, ale również nawyki zakupowe Polaków. Dziś zdecydowanie stawiamy na wygodę i oczekujemy przede wszystkim szybkich dostaw. Zdążyliśmy już się przyzwyczaić, że wiele sklepów dostarcza nam produkty w kolejnym dniu roboczym, a zwłaszcza za pośrednictwem paczkomatów. Wystarczy więc złożyć zamówienie w sklepie, który oferuje taką formę wysyłki i poczekać na nowe ubrania, komputer czy rolki. Aż 98% paczek dociera do odbiorcy już w kolejnym dniu roboczym, co stanowi o niebywałym wręcz komforcie. Chociaż to tylko jeden z powodów, dzięki którym paczkomaty cieszą się tak dużą popularnością.

Lokalizacja

Kolejnym atutem jest lokalizacja paczkomatów, które znajdziemy już nie tylko w dużych miastach, ale wszędzie tam, gdzie istnieje takie zapotrzebowanie. To ponad 11.000 maszyn w całej Polsce. Dzięki temu wystarczy udać się na krótki spacer, aby odebrać zamówioną przesyłkę. Paczkomaty w Warszawie, Inpost Zielona Góra, a może małe miasteczko? Trudno ich nie zauważyć! To doskonała alternatywa dla tradycyjnych usług pocztowych oraz innych usług kurierskich. Odbieranie przesyłek w skrytce stało się już integralną częścią rynku e-commerce, dzięki czemu klientów stale przybywa. Teraz już wiesz, dlaczego coraz chętniej wybieramy taką formę dostaw. Szczegółowe informacje na temat paczkomatów możesz znaleźć na stronie Epaka.pl.

Bezpieczeństwo dostaw

Jeżeli jeszcze nie przekonały Cię paczkomaty, zwróć uwagę, z jak bezpiecznym rozwiązaniem mamy do czynienia. Przesyłki umieszczane są w skrytkach, które może otworzyć jedynie nadawca (gdy wysyła produkty), kurier oraz odbiorca. To sprawia, że o paczki zawsze możesz być spokojny, bez względu na to, czy jesteś kupującym, czy sprzedawcą. Ponadto skrytkę w paczkomacie otworzysz za pomocą aplikacji mobilnej. Wystarczy kliknąć odpowiednie pole lub zeskanować kod QR. Trudno o łatwiejsze rozwiązanie. Dzięki nowoczesnym, a zarazem przyjaznym rozwiązaniom firma Inpost zaskarbiła sobie zaufanie nie tylko młodych użytkowników, ale również seniorów. To doskonała propozycja dla każdego.

Niskie koszty

Na słowa uznania zasługuje również atrakcyjny cennik przesyłek. Przedsiębiorcy mogą z nim się zapoznać na stronie Epaka.pl. Ponadto wybierać można spośród różnych form dostaw oraz wysyłać paczki o wielu rozmiarach. Nic więc dziwnego, że tak wiele sklepów z różnych branż korzysta z tego typu rozwiązań. Zdecydowanie zachęcamy do korzystania z paczkomatów, gdyż to znaczne ułatwienie zakupów i sprzedaży produktów. Obok tak interesującej oferty nie sposób przejść obojętnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here