Polskie wypożyczalnie samochodów świadczą usługi wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego w najmniejszych zakątkach kraju, w dodatku na bardzo wysokim poziomie jakości. O znalezienie wypożyczalni w Szczecinie nie jest trudno, są one dostępne zarówno na lotnisku pod Szczecinem jak również w centrum miasta i na peryferiach. Oferta wypożyczalni kierowana jest tak do mieszkańców Szczecina jak i przyjezdnych.

Do wyboru i koloru

Przeglądając propozycje samochodów i cennik wynajmu jaki przedstawia przeciętna  wypożyczalnia samochodów w Szczecinie można się miło, pozytywnie zaskoczyć. Stawki dobowe są bardzo przystępne, zaś flota pojazdów do wyboru z opcją wcześniejszej rezerwacji mocno zróżnicowana. W ofercie są dostępne pojazdy osobowe ze zwiększoną ilością miejsc, idealne dla dużej rodziny, grupy przyjaciół, jak też samochody o większej przestrzeni bagażowej, doskonałe na wyjazdy urlopowe. Co więcej możemy sobie wynająć SUVa, profesjonalna terenówkę, jak też limuzynę czy kabriolet. Można śmiało powiedzieć że w wynajmie znajdziemy każdy samochód jakiego zapragniemy, z pojazdami zabytkowymi włącznie.

Specjalne potrzeby

Prócz okazji takich jak ślub, wyjątkowe wydarzenie, sesja zdjęciowa itd. do specjalnych okazji zaliczyć warto potrzeby wynajmu aut dostawczych, ciężarowych, przyczep kempingowych itp. Jeśli o ten rodzaj pojazdów chodzi warto poszukać wypożyczalni samochodów o konkretnej specjalizacji na przykład wypożyczalni pojazdów dostawczych. Personel wypożyczalni zawsze chętnie nam pomoże, doradzi wybrać właściwy samochód, zwłaszcza gdy pierwszy raz korzystamy z wypożyczalni, w dodatku z tego typu auta. Poza samym samochodem wypożyczalnia samochodów zwykle oferuje szereg usług opcjonalnych lub pakiety usług dodatkowych i tym samym dodatkowo odpłatnych. Do takich usług należy wynajem nawigacji, opłacenie dodatkowego ubezpieczenia, usługa zwrotu auta w wybranym miejscu i czasie itd.

wypożyczalnia samochodów w Szczecinie

Samochody zastępcze

Oprócz wymienionych potrzeb warto nadmienić iż wypożyczalnie samochodów utrzymują się w dużej mierze z wynajmu samochodów zastępczych. O ile klientów wynajmujących auta dla rekreacji, zachcianki, czy z powodu okazyjnej potrzeby przybywa to najwięcej wynajmowanych jest samochodów w ramach ubezpieczenia. Samochód zastępczy z OC sprawcy to niezwykle powszechne świadczenie z jakiego korzystają poszkodowani w kolizji czy wypadku. Trudno nie skorzystać, gdy organizacja auta zastępczego przejmuje ubezpieczyciel a wypożyczalnią samochodów rozlicza się bezgotówkowo. Szereg umów partnerskich pomiędzy ubezpieczalniami a wypożyczalniami wpływa na coraz to wyższa jakość obsługi jakiej wymaga ubezpieczyciel, aby klient był zadowolony z korzystania z samochodu i procesu likwidacji szkody. Wypożyczalnie zabiegają o ubezpieczycieli kusząc szeroką flotą pojazdów i ich wysokim standardem. Coraz częściej liczy się szybka reakcja, błyskawiczne przygotowanie auta do odbioru przez klienta lub podstawienie go na miejsce wypadku. W szczególności jest to ważne dla przedsiębiorców, dla których samochód jest niezbędnym narzędziem pracy, jego brak powoduje przestój, utratę zysku, klienta itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here