W czasach obecnych to wykonanie zabudowy wkładu kominkowego w domu rodzinnym, to też dość ciekawa opcja i pomysł na biznes, bo tu chodzi raczej o te spersonalizowane opcje. One mogą być tymi wykonanymi z paneli szklanych ( https://roxfly.pl/ ) lub z tych prostokątnych granitowych płytek, które mogą być też zielonymi i mieć wymiary trzydzieści na siedemdziesiąt centymetrów. Jednym słowem taka spersonalizowana zabudowa wkładu kominkowego swoje kosztuje, ale ludzie na tego typu opcjach raczej nie oszczędzają. Mowa tu dokładnie o tym, że jeśli jest to kominek na pellet ze sporą żaroodporną szybą drzwi paleniska szybą drzwi paleniska, to zabudowa musi być i stylową i piękną jednocześnie, bo takie wkłady kominkowe czasami mają też i dwie mniejsze szyby żaroodporne w tych bocznych ściankach konkretnego wkładu. Dzięki nim we wnętrzu konkretnego salonu jest rzecz jasna ciekawiej i co równie istotne ta iluminacja z wnętrza paleniska jest lepiej zauważalną i to nawet z perspektywy kącika kawowego.

Projekt.

Dość wielu z nas doskonale wie o tym, że firmy wykonujące zabudowę kominka na specjalne zamówienie mogą postarać się o indywidualny projekt, który może być nawet tym powiązanym z ciekawą wizualizacją. Coś w tym stylu stworzy rzecz jasna ten doświadczony grafik komputerowy i to na podstawie jakiegoś zdjęcia z katalogu. Pozornie taka komputerowa wizualizacja wydaje się być opcją zbędną, ale jeśli taki wkład kominowy z płaszczem wodnym jest opcją na pellet i kosztuje tyle co dość dobry samochód kompaktowy, to nie można zabudować go jakąś słabo wyglądająca i tanią cegłą. Tego typu opcja najzwyczajniej w świecie odpada. Istotnym jest też i to, że ludzie nabywający tego typu wkłady kominkowe chcą tego by firma je montująca wykonała im projekt tej zabudowy na komputerze, bo chcą wiedzieć jak to będzie wyglądać, zanim podejmą ostateczną decyzję. Drugi aspekt sprawy tkwi już w tym, że taki salon, w którym to ma się pojawić dany kominek ma już bardzo urodziwą podłogę, z którą to zabudowa musi współgrać.

Maskowanie.

Nowoczesne wkłady z tym płaszczem wodnym mają też opcje takie jak dmuchawa i elektryczna pompa wody.  Tymi elektrycznymi dodatkami steruje prosty sterownik, który może współpracować z aplikacja na telefon lub na dokładkę ma ten dotykowy panel, w którym to ustawia się temperaturę wody i częstotliwość tych przedmuchów. Najważniejszym jest to, by te elektroniczne dodatki pozostały zamaskowanymi, bo jeśli tak właśnie będzie, to wnętrze zachowa swój poziom stylistyczny i na dokładkę elektronika sterująca sporo ułatwi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here