Osoby, które preferują aktywny styl życia, zapewne docenią obecne możliwości technologiczne. Nie wiele trzeba, aby zmierzyć sobie tętno bądź obliczyć ilość przebytych kroków. Tego typu gadżety nie tylko motywują do aktywności fizycznej, ale również umożliwiają nam sprecyzowanie, ile musimy przebyć kroków, aby pobić poprzedni rekord, a nawet za ich pomocą upewnimy się co do jakości naszego snu.

Kontroluj stan swojego organizmu

Szczególnie gdy należymy do osób, które preferują zdrowy styl życia, przydać się nam może specjalna opaska, znana też jako Mi Band 4. Jest to urządzenie, które wyposażone zostało w specjalne czujniki, umożliwiające kontrole naszego organizmu. Zdecydowanie tego typu gadżety pomogą nam odpowiednio przygotować się do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych, a także wyregulować jakość snu. Plusem tegoż urządzenia jest też możliwość sprezentowania go komuś, nawet jeśli sami korzystaliśmy z niego przez jakiś czas. Ponieważ bateria jest wyjątkowo wytrzymała, nie musimy martwić się o to, że nawet po oddaniu zaistnieje problem z wydajnością bransoletki. Dobrze będzie, jeśli przed sprezentowaniem takowej zrestartujemy wszystkie ustawienia tak, aby prezent nie sprawił nikomu zbędnych problemów. W tym miejscu dowiecie się, w jaki sposób to zrobić: https://techpolska.pl/jak-zresetowac-opaske-mi-band-4/. Mi band można też używać na przemian, chociaż wiąże się to z pewnym dyskomfortem, jakim jest ciągłe dostosowanie urządzenia pod konkretną osobę. Na całe szczęście opaska ta nie należy do drogich gadżetów.

Zalety Mi Band 4

Jedną z największych zalet omawianej opaski jest wytrzymałość baterii, dzięki której bez ładowania możemy korzystać nawet do dwóch tygodni. Niekiedy przez to możemy zapomnieć o tym, że opaska wymaga jakiegokolwiek ładowania, co z pewnością pozytywnie wpływa na odbiór. Mi Band 4 Wyposażony został w mały ekran o rozdzielczości 120 x 240, za pomocą którego możemy wybrać szereg interesujących nas opcji. Jedną z wielu jest kontrola snu, gdzie integrując opaskę ze specjalną aplikacją, będziemy w stanie zobaczyć, w jakim momencie się przebudziliśmy i ile godzin spaliśmy. Do tego również zweryfikujemy własne tętno, odbierzemy bądź anulujemy połączenia telefoniczne, odtworzymy muzykę z telefonu itd. Funkcji jest naprawdę sporo, a sama cena wydaje się wyjątkowo niska. Oczywiście, jeśli planujemy urządzenie to współdzielić, możemy zrestartować naszą opaskę. Jeden ze sposobów znajdziecie pod tym linkiem: https://techpolska.pl/jak-zresetowac-opaske-mi-band-4/. Gadżet ten nie jest skierowany jedynie do osób, które lubią sobie pobiegać, a dosłownie do wszystkich użytkowników smartfonów. W znacznym stopniu ułatwia nam funkcjonowanie, chociażby dzięki temu, że nie musimy chwytać za telefon, by dowiedzieć się, kto do nas dzwoni. Wszystko to mamy w jednym urządzeniu, które równie dobrze służyć nam może za zwykły zegarek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here