Specjalista ds. administracji i wsparacia kadr i księgowości Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 14 mar 2018 r. Warszawa, mazowieckie
“Omegga” Sp. z. o.o, Kancelaria Doradztwa Podatkowego powstała w sierpniu 1992 roku, założona przez Joannę Korwin-Kulesza, która jest licencjonowanym doradcą podatkowym . Jesteśmy rodzinną firmą, świadczącą kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz usługi z zakresu doradztwa podatkowego i finansowego. Obecnie firma zatrudnia zgrany 10 osobowy zespół. Wielu z naszych pracowników posiada licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Obsługujemy około 150 stałych klientów, aczkolwiek liczba ta cały czas się powiększa. Stawiamy na szkolenia i rozwój. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na temat serwisu jaki świadczymy na www.omegga.com.pl oraz na google maps.

Opis stanowiska:
prace administracyjne związane z prowadzeniem biura
składanie zamówień, przyjmowanie dokumentów
nadzór na pocztą i przesyłkami kurierskimi
pisanie pism
wypełnianie druków
składanie dokumentów w urzędach
przygotowywanie protokołów
wystawianie not korygujących
wsparcie księgowych
prowadzenie dokumentacji kadrowych
wprowadzanie danych do systemu
pisanie ofert
archiwizacja dokumentacji

Wymagania
mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość obsługi komputera
otwartość , komunikatywność , łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy :
umowę zlecenia
premie uznaniowe
szkolenia z zakresu obsługi oprogramowania
pracę w miłej atmosferze-zgranym zespole
dodatkowe benefity dla pracowników przynajmniej z rocznym stażem pracy
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne