Recepcjonistka w salonie Day Spa New Content Sp. z o.o., 7 sie 2017 r. Warszawa, mazowieckie
Salon Massage Point mieszczący się na warszawskim Mokotowie zatrudni osobę na stanowisko recepcjonistki. Praca od poniedziałku do piątku w godz 13.00-21.00.

Opis stanowiska:

obsługa recepcji, kontakt z klientami przez telefon, Internet i w salonie, sprzedaż kart podarunkowych, zabiegów i produktów oferowanych w salonie, obsługa sklepu internetowego, wsparcie dla zespołu i dbanie o wizerunek firmy, prowadzenie strony na FB.

Oferujemy:

pracę w renomowanym salonie w centrum Mokotowa, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, możliwość uzyskania doświadczenia w branży Wellness & SPA oraz administracji, pozytywną atmosferę pracy.

Wymagania:

student studiów zaocznych (warunek konieczny!), komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, znajomość jeżyka angielskiego w mowie i piśmie,

bardzo dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, podzielność uwagi, samodzielność, uczciwość, wysoka kultura osobista.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez serwis OLX.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów niniejszej rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne