Image
Pracownik biurowy 40+, 50+, 60+ - specjalista ds. sprzedaży Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Częstochowa, śląskie
Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem, łączącym tradycję z nowoczesnością. Profesjonalizm, wysmakowany zmysł estetyczny oraz głęboka duchowość pracowników owocują powstaniem książek z wiarą i duszą. Jesteśmy pasjonatami literatury i tym zamiłowaniem dzielimy się z każdym człowiekiem dobrej woli. Książki, które tworzymy, powstają z wiary i intelektu.

Każda nasza publikacja jest dopracowana pod względem edytorskim. Książki Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła są niczym galeria sztuki – przenoszą czytelnika w świat piękna. Naszą misją jest promowanie wartości katolickich, patriotycznych i rodzinnych.

Poszukujemy pracowników, którzy zgodnie z naszym motto - praca z wiarą - poszerzą nasz zespół.

Codzienny kontakt z drugim człowiekiem

W dobie coraz gwałtowniej rozwijającej się techniki i zastępowania ludzi maszynami – my przez cały czas stawiamy na stare, dobre wartości, jak chociażby prezentacja produktu przez jednego człowieka innemu człowiekowi. Praca u nas daje możliwość stałego kontaktu z ludźmi i budowania z nimi po prostu dobrych relacji – bez kłamstw czy oszukiwania innych. Jeśli jesteś osobą, która ceni możliwość bliskiego kontaktu z innym człowiekiem – być może właśnie znalazłeś swoje zajęcie na lata! Zapewniamy, że wielu naszych pracowników ceni sobie możliwość kontaktu z ludźmi tak głęboko, iż traktują swoje obowiązki niczym hobby!

Wszystkiego nauczymy i przygotujemy do wykonywanych zadań

Wszystkiego nauczymy - nikogo nie rzucimy na głęboką wodę. Nie wymagamy doświadczenia, certyfikatów, odbytych szkoleń. To my je zapewniamy! Praca u nas rozpoczyna się gruntownym przygotowaniem do wykonywanych zadań - uczymy, wdrażamy, pomagamy na każdym etapie kariery w naszej firmie. Co więcej - każdy pracownik otrzyma certyfikat, który potwierdzi uzyskane umiejętności.

Szukamy i doceniamy pracowników, którzy są w sile wieku

Chcemy zatrudniać osoby, które są w sile wieku, osoby z dużym doświadczeniem życiowym, mogące wspomóc nas swoim profesjonalnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Cenimy stare wartości jak punktualność, życzliwość, uczciwość, koleżeńskość czy sumienność. Zatrudniamy bardzo wiele osób w wieku 40, 50, 60+ i doskonale się z nimi rozumiemy.

Praca z wiarą, praca z patriotyzmem

Publikacje Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła to książki przede wszystkim patriotyczne i religijne. Jest też dużo pozycji, które rozwijają dzieci i pozwalają w przystępny dla najmłodszych sposób przekazać najważniejsze informacje chociażby o wielkich Polakach jak na przykład św. Jan Paweł II. Wielu naszych pracowników ceni sobie możliwość codziennego kontaktu z takim produktem i szczerego oferowania go innym - właśnie dlatego, że wierzą w to, co sprzedają.

Praca, która umożliwi zachowanie finansowej niezależności

Praca w naszej firmie to wysokie - stałe - wynagrodzenie początkowe oraz równie duże prowizje. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zachować niezależność finansową, toteż dla solidnych i zaangażowanych pracowników oferujemy naprawdę dobre warunki. Wiemy, jak ważna jest niezależność finansowa.

Legalne zatrudnienie u uczciwego pracodawcy

Bezpieczeństwo gwarantujemy poprzez legalne zatrudnienie naszych pracowników, a tym samym mogą oni pracować spokojnie - umowy gwarantują im stabliność tak w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Niezależność bez względu na wiek

Szukamy pracowników w każdym wieku, ale zapraszamy zwłaszcza osoby 40+, 50+ i 60+, które nie wyobrażają sobie życia bez pracy. Gwarantujemy im godne potraktowanie i możliwość zachowania niezależności - jesteśmy polskim pracodawcą, stawiającym na to, co w życiu ważne - uczciwość, sumienność, praca z wiarą.

Zakres obowiązków:

Praca polega na kontakcie z klientem detalicznym i prezentacji oferty publikacji Wydawnictwa Świętego Filipa Apostoła. Kontakt telefoniczny - obsługa tak sprzedażowa jak i posprzedażowa.

Wymagania:

- Sympatia do ludzi.

- Zaangażowanie w rozmowę z klientem.

- Miły głos i dobra dykcja.

- Pozytywne nastawienie, sumienność, uczciwość.
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa 
  • Wsparcie administracyjne