Pracownik administracyjny z obsługą kadr i płac Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Praszka, opolskie
"HALDEX" sp. z o.o.poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY Z OBSŁUGĄ KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Praszka

Opis stanowiska:
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej
- przygotowywanie i rozliczanie płac
- rozliczanie czasu pracy i nieobecności
- prace związanie z administracją firmy/ administracją handlową

Oczekiwania:
- preferowane wykształcenie wyższe o kierunku kadry/płace/ administracja/księgowość
- prawo jazdy kat. B
- wymagana jest znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym (współpraca z zagranicą)
- preferowane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat
- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- przyjazną atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) drogą mailową.
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne