Poznań Specjalista ds. obsługi klienta w wypożyczalni samochodów Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 13 lut 2018 r. Poznań, wielkopolskie
Eco Way Poland Sp. Zo. o.

Międzynarodowa, szybko rosnąca firma, która specjalizuje się najmem samochodów poszukuje kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. Obsługi Klienta Port lotniczy Poznań-Ławica

Opis stanowiska:

• Przeprowadzanie procesu wynajmu i zwrotu pojazdu zgodnie ze
standardami;
• Przyjmowanie i administrowanie rezerwacji;
• Kontrola zwracanych i wydawanych pojazdów pod względem stanu
technicznego i wizualnego;
• Doradzanie klientom;
• Przygotowanie raportów handlowych, obsługa poczty firmowej;
• Bieżąca opieka nad flotą w punkcie.

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i pismie;
• Zarządzanie czasem - dobra organizacja pracy;
• Dyspozycyjność wieczorami i w weekendy;
• Prawo jazdy kat. B.;
• Chęci szukania rozwiązania problemu;
• Praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Elastyczne godziny pracy;
• Pracę na pełen etat. Możliwość pogodzenia pracy ze studiami;
• Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy, Przyjazną atmosferę w
młodym zespole;
• Gwarantowane atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Więcej o firmie:

www.greenmotionpoland.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne