Oferta pracy dla Studentów i nie tylko ! podstawa + premia Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lut 2018 r. Częstochowa, śląskie
Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:
Telefoniczny Doradca Klienta

Twoje zadania:
- promowanie najnowszych usług różnych sieci komórkowych
- rozmowy z Klientami w oparciu o obowiązujące standardy firmy

Co zyskujesz?
- dogodne godziny pracy
- umowę zlecenie z podstawą godzinową od 13,70 zł/h
- wysokie premie za Twoje wyniki oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- szkolenie przygotowujące do pracy
- specjalny bonus za doświadczenie - 500zł!
- aż 300 zł za każdą poleconą do pracy osobę!
- możliwość dołączenia do programu Multisport
- wyjścia integracyjne :)

Od kandydatów oczekujemy komunikatywności oraz dyspozycyjności min. 18h tygodniowo.
Szkolimy od podstaw!

Gdzie nas znajdziesz?
Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 7, parter (budynek Jantar)

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę Telbridge Sp. z o.o."
Branża:
  • Sprzedawca
Specjalizacje:
  • Call Center
  • Wychodzące