Lider Zespołu Call Center Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 12 lut 2018 r. Sosnowiec, śląskie
Firma z branży usługowej PKS 24, zatrudniająca ponad 500 pracowników w Polsce i Niemczech. Sprawnie funkcjonująca od ponad 25 lat. Aktualnie rozpoczyna rekrutację na stanowisko:
Lidera Zespołu Call Center
Miejsce: Katowice,Sosnowiec,Chorzów,Bytom
OBOWIĄZKI: Zarządzanie pracą poszczególnych komórek zespołu Call Center z naciskiem na ciągłe usprawnianie pracy, procesów i jakości oferowanej przez zespół Przegląd wskaźników efektywności i zaprojektowanie nowego systemu pomiarowego Realizacja celów jakościowych związanych z Obsługą Klienta i sprzedażowych Prowadzenie strategicznych projektów związanych z rozwojem Call Center Stała optymalizacja prowadzonych rozmów Bieżące wsparcie merytoryczne konsultantów Opracowywanie koncepcji aktywnego pozyskiwania Klientów Profesjonalne wsparcie dla zarządu w planowaniu działań rozwoju biznesu i obsługi nowych rynków Aktywny udział w rozwoju sprzedaży Identyfikowanie dodatkowych obszarów wspierania Klientów
WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe 5-letnie doświadczenie w Contact Center/Call Center na stanowisku kierowniczym Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu nowych standardów pracy oraz optymalizacji i rozwoju istniejących procesów w Contact Center Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz pracy projektowej Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie poparte sukcesami Otwartość na poszukiwanie rozwiązań oraz pracę w dynamicznym środowisku (zarządzanie zespołami Contact Center również poza Polską) Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne Doświadczenie w pracy na wskaźnikach jakościowych oraz ilościowych Wysoko rozwiniętą zdolność analitycznego myślenia
OFERTA: Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat Rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki Realny wpływ na kształtowanie strategii rozwoju Call Center firmy
Branża:
  • Sprzedawca
Specjalizacje:
  • Call Center
  • Wychodzące