Bricomarche - Pracownik Kadrowo-Księgowy, Zielona Góra, ul.Batorego 81 Oferta pracy na RekrutacyjnaRewolucja.pl, 23 lis 2017 r. Zielona Góra, lubuskie
Bricomarche, "Klar" Sp. z o.o. Zielona Góra, ul.Batorego 81a, poszukuje pracownika na stanowisko "Pracownik Kadrowo-Księgowy"

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowo-płacowych,
-dobra znajomość zagadnień księgowych.

Główne zadania:

-kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
-obsługa dokumentacji księgowej.

Oferujemy:

-umowę o pracę,
-pełny etat,
-pakiet socjalny,
-bezpłatne szkolenia,
-pracę w młodym zespole.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o przesłanie CV jako załącznika na portalu OLX

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych tj.Dz.U.z 2002 r., Nr 101,poz. 926, ze zm.)
Branża:
  • Administracja
Specjalizacje:
  • Administracja biurowa
  • Wsparcie administracyjne